مبل چستر

Chester Furniture

Chester Sofa

محصولات

مبلمان چستر

مبل چستر،مبلمان چستر،مبلمان منزل چستر،مبل اداری چستر

ارسال به سراسر ایران
ارسال تا درب منزل (تهران)، ارسال تا باربری (شهرستان)
طراحی و تولید به سلیقه شما
انتخاب رنگ چوب وپارچه مبل منزل به سلیقه مشتریان گرامی
طراحی شیک و مدرن
طراحی و تولید مبل منزل با استانداردهای فیزیکی و کیفیتی.
تولید با بهترین کیفیت
تولید با کیفیت ترین چوب و پارچه موجود در بازار

سوالات متداول

مدت زمان تحویل مبل سفارش داده شده :

به دلیل اینکه ما تولیدی مبل هستیم و مبل سفارش داده شما باید ساخته بشود زمان تحویل بین 2 تا 7 روز در نظر گرفته میشود.

حدود قیمت مبل چستر :

مجموعه تولیدی چستر سوفا سعی در این دارد که با کیفیت ترین مبل را با به صرفه ترین قیمت تحویل شما بدهد و به شما اطمینان میدهیم که ارزانترین قیمت موجود در بازار را از ما خواهید شنید.
 • مبل چستر ترک

  مبل چستر ترک، در گذشته مختص بزرگان و عالی رتبگان بوده است، اما امروزه، می‌تواند فضای کتابخانه، اتاق کار یا اتاق نشیمن خانه شما را به زیبایی راحت، صمیمی و لوکس کند. مبل چستر را معمولا از جنس چرم یا مخمل تولید می‌کنند. این طراحی خاص آنقدر کامل و زیباست، که تنها یک کاناپه از این طرح کافیست تا همه چیز را عوض کند.

  مبل چستر ترک
 • مبل چستر راحتی

  مبل چستر راحتی ترکیبی زیبا از چوب، پارچه و چرم،محصولی مدرن و پرطرفدار در سطح بین المللی است که دردسته مبلمان راحتی مدرن جای دارد. مبل چستر راحتی در ۳ سبک متفاوت عرضه میشود. تمام پارچه، چرم و پارچه و تمام چرم. جنس پارچه های بکار رفته در مبل چستر راحتی، پارچه های مبلی مخمل است که این پارچه ها در رنگ بندي متنوع ارائه می شوند. در صورت درخواست مشتری، پارچه های کتان و گونی بافت نیز قابل سفارش است.

  مبل چستر راحتی
 • مبل چستر قایقی

  مبل چستر قایقی یک مبلمان زیبا و راحت برای اتاق نشیمن خانه های زیبای شما می باشد. تضاد رنگ پارچه ای بین صندلی های این مبلمان نمای چشم گیر و متفاوتی را به آن بخشیده است. فوم سرد موجود درمبل چستر قایقی ، راحتی آن را به حد زیادی افزایش داده است و نگرانی از خوابیدن کف آن را به طور کامل از بین می برد. طیف رنگی بالای موجود در پارچه ی مبل چستر قایقی می تواند نیاز هر با سلیقه ای را به طور کامل جوابگو باشد.

  مبل چستر قایقی

مبلمان چستر

برترین مدل های مبل چستر