مبل چستر

مبل چستر ، ترکیبی زیبا از چوب، پارچه و چرم،محصولی مدرن و پرطرفدار در سطح بین المللی است که در دسته مبلمان راحتی مدرن جای دارد.

مبل چستر در ۳ سبک متفاوت عرضه میشود. تمام پارچه، چرم و پارچه و تمام چرم. جنس پارچه های بکار رفته در مبل چستر، پارچه های مبلی مخمل است که این پارچه ها در رنگ بندي متنوع ارائه می شوند. در صورت درخواست مشتری، پارچه های کتان و گونی بافت نیز قابل سفارش است.فریم مبل چستر ،از مقاومت بالایی برخوردار است و پایه ها و نمای این مبل از جنس چوب مستحکم است. مبل چستر از نظر ظاهر مناسب برای منازل، ادارات ،سازمان ها ، دفاتر شخصی، نمایشگاه ها و مطبهای پزشکی است و کاناپه های زیبای آن، فضای نشیمن شما را بیش از پیش صمیمی و دوست داشتنی خواهد کرد.در تشک های کف مبل چستر از فوم و اسفنج مرغوب شرکتی استفاده شده است که علاوه برنرمی و راحتی، قابلیت تحمل وزن بالا را داشته وحالت ارتجاعی و بازگشتی خود را پس از بلند شدن از مبل، نشان می دهد.

می توانید از یک مبل چستر به عنوان نقطه کانونی خانه خود استفاده کنید. به همین دلیل بهتر است این مبل را در مرکز اتاق نشیمن قرار داده. و از رنگ های جسورانه ای مانند قرمز، زرشکی، آبی نفتی و … استفاده کنید.

برای ایجاد فضای گرم و هم زمان باشکوه بهتر است از وسیله چوبی دیگری در کنار مبل چستر استفاده کنید. مثلا پشت و یا کنار مبل خود می توانید یک کتابخونه چوبی قرار دهید.

انواع کلاسیک این مبل دارای لبه های گرد و برگشته با جنس چرم است. اما اگر دکوراسیونی مدرن دارید بهتر است از انواع لبه صاف، ساده و مستطیلی استفاده کنید.

طراحی مدرن سبک چستر دارای خطوط صاف و مستقیم است. که علاوه بر مدرن بودن جلوه ای لوکس و تجملی نیز به خانه شما اضافه می کند.

به همین دلیل مبلمان چستر مدرن دارای پشتی و دسته های صاف است.

ظاهر رسمی این مبل شاید این ذهنیت را ایجاد کند که نمی توانید از آن در هر سالنی استفاده کنید. اما این مبل در تمام دکوراسیون های کلاسیک و مدرن به راحتی قابل استفاده است.

و به نوعی با تمامی سبک ها هماهنگ است. جالب است بدانید که حتی انتخاب یک مبل چستر بهترین انتخاب ممکن برای سبک روستیک( اسم سبکی است که در آن به سادگی و روستایی بودن اهمیت داده شده است) میباشد.