تولیدی مبل چستر

مبل چستر که به دلیل لمسه کاری زیادی که در آن به کار رفته است به مبل چستر نامگذاری شده است.

 یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین مبل های موجود در تمام دنیا میباشد.در پشت و کف مبلمان چستر لمسه کاری شده است یعنی پارچه به صورت منظمی دارای برجستگی و یا فرورفتگی که معمولا به شکل لوزی با دوختن دکمه در آن قسمت میباشد و معمولا بر روی پارچه چرمی بکار میرود و طرح زیبا و خاصی به مبلمان چستر میدهد.

در تولیدی مبل چستر مرحله طراحی تا ساخت، باید همراه با نظارت متخصصین و با رعایت اصول استاندارد صورت بگیرد. مبلمان چستر بر اساس اصول ارگونومیک طراحی و

سپس وارد مرحله نمونه سازی می گردد.

تولیدی مبل چستر
تولیدی مبل چستر

در نمونه سازی مبل چستر، قطعات به صورت جداگانه و با رعایت اصول اتصالات و استاتیک ساخته شده، مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار می گیرد. سپس نمونه کامل برای قالب گیری و سری سازی به همراه نقشه فنی و تفکیکی قطعات به واحد تولید ارسال می شود

مراحل ساخت مبل چستر نیز مثل مراحل ساخت هر مبل دیگری با ساخت کلاف در تولیدی مبل چستر آغاز شده و با کشیدن روکش مبل تمام می شود. اما نکته اصلی در مبلمان چستر لمسه دوزی ها و طراحی های ظاهر مبل با پارچه است که باید با دقت و ظرافت زیادی انجام شود تا مبل آسیب نبیند.

مبلمان چستر به سبک مبلمان چستر انگلیسی تولید می گردد و تمامی مدل ها برگرفته از سبک مدل های روز میباشد.

تولید مبل چستر با رنگبندی نامحدود بوده وبا طرح های مختلف پارچه و چرم تولید میگردد.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد درتمام مراحل تولید مبل چستر، از خط مشی های تولید مبل چستر میباشد که از دیر باز تا کنون توانسته مشتری های زیادی را جذب مبلمان چستر کند.

تولیدی مبل چستر
تولیدی مبل چستر

چوب از مهم ترین مواد اولیه صنعت مبلمان بشمار می آید. چوب های بکار رفته در مبل چستر بنا به نوع و نیاز محصول متفاوت بوده که در اغلب موارد از چوب های جنگلی مانند راش و چوب روس استفاده می شود. چرم و پارچه مورد استفاده نیز در طیف گسترده ای از طرح و رنگ با متریال های متنوع عرضه می گردد. پس از تولید هر محصول باید واحد کنترل کیفیت آن را مورد بررسی نهایی قرار دهد و محصول در صورت نیاز به واحد تولید مرجوع شده و رفع اشکال شود.

مبلمان چستر در طرح های متفاوتی تولید میشود که میتوان به مبل چستر ترک ، مبل چستر قایقی ، مبل چستر کلاسیک و مبل چستر راحتی اشاره کرد.

مجموعه تولیدی چسترسوفا در ساخت مبل چستر یکی از برترین  تولیدی های مبل چستر در ایران میباشد که با کادری مجرب و حرفه مبلمان چستر را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت تولید میکند.

تولیدی مبل چستر
تولیدی مبل چستر